KALININGRAD.LT
 

Nebegalioja nuo 2020m.!

Jums tereikia užpildyti žemiau esančią anketą bei atsiųsti savo nuotrauką (reikalavimai nuotraukai - apačioje). Paslaugos kaina 7€.

UŽPILDYKITE ANKETĄ:

Jei užpilėte anketą, atsiųskite mums savo nuotrauką el. paštu info@kaliningrad.lt

Reikalavimai nuotraukai:

aukščio ir pločio santykis 35x45, nuotrauka turi būti daryta ne anksčiau, kaip prieš pusę metų, nuotraukos fonas turi būti baltas, jame neturi būti jokių pašalinių daiktų, asmenų, paveikslų ar baldų, veidas ir žvilgsnis nukreipti tiesiai į objektyvą, lūpos - sučiauptos, išraiška – neutrali, akys aiškiai matomos, be blykstės atšvaitų ar „raudonų akių efekto“, plaukai turi nedengti akių. Nuotrauką galite pasidaryti pats arba kreiptis į foto paslaugų įmonę.

Jei pageidaujate, pasirūpinsime jūsų privalomu medicininių išlaidų draudimu Rusijoje kelionės laikotarpiui. Kaina - 6Eur.

Jei draudimą jau turite arba ketinate įsigyti pats, būtinai pasitikslinkite, informuokite Jūsų draudimo agentą, kad draudimas turi galioti Rusijos Federacijos teritorijoje. Draudimo rūšių būna įvairių: civilinės atsakomybės, nuo nelaimingų atsitikimų ir t.t. Privalomas yra tik medicininių išlaidų draudimas. Kitos rūšys – jūsų nuožiūra. Jei norite pats išsirinkti tinkamiausią kombinaciją ir kainą - klauskite draudimo agento.

Gavę visus būtinus  duomenis paraiškos pildymui ir  nuotrauką, Jūsų nurodytu el.paštu išsiųsime sąskaitą į kurią reiks atlikti apmokėjimą už paraiškos pildymą - 7€ (ir jei pageidausite už med. išlaidų draudimą - 6€)

Pranešimą apie elektroninės vizos gavimą jūsų nurodytu el. paštu gausite ne vėliau, kaip per 5  dienas nuo apmokėjimo už paslaugas gavimo (paprastai el. viza gaunama greičiau - per 3-4 dienas)

Svarbu! Važiuojant į Rusiją su elektronine viza yra būtina turėti Rusijoje galiojantį medicininių išlaidų draudimą ir ne trumpiau, nei 6 mėn. nuo planuojamos kelionės pabaigos galiojantį pasą. Daugiau kelionės su el. viza taisyklių rasite mūsų puslapyje: Viza is pasienis

Paraišką elektroninei vizai gauti užpildyti nėra labai sudėtinga, išsami video instrukcija yra mūsų YouTube kanale: Kaip gauti elektroninę vizą į Rusiją. Pabandykite patys - tikrai pavyks. Jei pildant kiltų klausimų ar nesklandumų, kreipkitės - padėsime.