KALININGRAD.LT
 

 

PRENUMERUOKITE MŪSŲ YOTUBE KANALĄ

Kviečiame virtualiai kartu apsilankyti pas mūsų artimiausius kaimynus, gyvenančius kitoje Nemuno pusėje!

Jūsų dėmesiui reportažų ciklas iš mūsų kanalo filmavimo komandos kelionės į Kaliningradą 2019m. lapkričio mėn.. Pamatysite: Kaliningrado centrą, uostą, Katedrą, filosofo I.Kanto kapą, aplankysime kavinę "Žvejų kaimo" krantinėje, Dramos teatrą, naktinį Kaliningradą, Sovietską, aplankysime parduotuves ir parodysime kiek daug čia lietuviškų prekių. Taip pat informacija apie kelius, pasienio patikrinimą, reportažas iš Kaliningrado viešbučio ir daugybė kitų įdomybių.

Visus mūsų video apie kaimyninį Kaliningradą ir ne tik, su teisinga informacija, patarimais, ir kelionėmis nuo šiol galėsite surasti čia:
YouTube - KALININGRADAS


KARALIAUČIAUS KRAŠTAS

Kadaise čia gyveno senieji prūsai, viduramžiais apsigyveno vokiečiai, dabar tai Rusijos dalis. Šis kraštas, nors likimo vėjų blaškytas ne kartą, yra pats mums artimiausias ir geografiškai, ir dvasiškai. Lietuva tarsi apglėbusi Kaliningrado sritį, Mažąją Lietuvą. Čia gyveno ir rašė mūsų Donelaitis ir Mažvydas, iš čia knygnešiai nešė lietuvišką raštą į didžiąją Lietuvą. Ir nors esame šalia - vos per Nemuną, daug kam Karaliaučiaus kraštas šiandien yra visai nepažįstamas. Gal būt dėl vizos gavimo formalumų ir kainos daugeliui iki šiol net nekilo mintis atostogų kryptimi pasirinkti šią mums artimąją Rusiją, tačiau viskas žymiai supaprastėjo nuo š.m. liepos įvedus nemokamas elektronines vizas Lietuvos piliečiams. Nuoširdžiai patariame - atmeskite stereotipus į šalį, mažiau klausykite gąsdinimų ir nuvažiuokite patys apsidairyti į mūsų nepelnytai užmirštą kraštą. Patikėkite - būsite nustebinti.

 

Daugybę VIETŲ, kurias verta aplankyti Kaliningrado srityje rasite čia - mūsų tinklapyje.


Patarsime kaip išsirinkti VIEŠBUTĮ,

kaip sklandžiai įveikti PASIENIO formalumus.

 

VIZA NEGALIOJA
VIEŠBUČIAI

VIDEO:

Kaliningrado miestas nuo ryto iki ryto per 4 minutes

 

MŪSŲ FACEBOOK PUSLAPIS

Sekite mūsų FB puslapį ir sekite naujienas, pasidalinkite su draugais